Baby - Naruto (KakaIru)

6. května 2009 v 21:22 | Rei |  Povídky
Baby - anglicky znamená miminko... jen abyste věděli... s menším zpožděním...bez omezení...
Seděl v křesle a sledoval televizi, ve které se mihotaly různé kreslené obrázky. Povzdechl si a prohrábl si svoje šedivé vlasy a ještě jednou se podíval na věc, která mu momentálně absolutně hroutí život.

"Itachi?" zeptal se Kakashi osoby stojící ve dveřích.
"Potřebuješ něco?" zeptal se na rovinu. Itachi byl totiž jeho mladší bratr a od chvíle, co se mu Kakashi svěřil se svojí orientací se nestýkali. Ten, kdo přetrhal všechny vztahy byl Itachi.
"Nepozveš mě dál?" zeptá se Itachi trochu nesměle.
Kakashi chvíli váhá, ale přece jenom ho pozve dál. Poodstoupí ode dveří a nechá ho vejít. Itachi pomalu vejde dovnitř v ruce držíc zvláštní krabici.
"Co je to?" zeptá se Kakashi nechápavě.
"Ty nevíš?" podívá se na něj nevěřícně. Když na to Kakashi jen zavrtí hlavou jako že ne, povzdechne si a řekne, že by si měli prvně sednout.
"Tak co je to?" ptá se už nedočkavě.
Itachi ten balík jen otočí a rozevře závěsy. Od tam tuď na Kakashiho vykukuje pár černých očí.
"To je…" nedokončí větu a podívá se na Itachiho.
"Tohle je tvůj synovec. Jmenuje se Sasuke. Před dvěma měsíci měl rok," oznámí mu trochu nervózně Itachi.
"Pořád nechápu o co ti jde. Já myslel, že se se mnou nebavíš po tom, co jsem ti něco oznámil," řekne nepřívětivě Kakashi.
Itachi se na to jen ošije. "Potřebuju si něco zařídit ve státech. Pohlídal by si mi ho prosím."
"Nebojíš se, že by to mohl chytit?" zeptá se s posměškem Kakashi.
Itachi trochu zrudne. "Kakashi prosím… vím, že před dvěma lety jsem se nezachoval správně, ale tohle je opravdu důležité. Prosím…"
Kakashi si povzdychne, když uvidí prosící výraz svého bratra. "Fajn, na den?"
"Na týden."
"Cože?" podívá se na Itachiho tvář a ujistí se, že to není vtip.
"Přijdeš po dvou letech, řekneš mi že máš roční dítě a chceš abych ti ho pohlídal na týden?! Jsi normální? Já-"
"Kakashi prosím! Já vím, mně je to taky nepříjemné, ale prosím…" ještě jednou upře svůj prosící výraz Itachi na Kakashiho.
"Kdy ti ho teda mám hlídat?" vzdá to Kakashi dnes už podruhé.
"Ode dneška," řekne a zvedne se k odchodu.
"Co? Kam jdeš? To mi ho tady jenom tak necháš?" začne vyvádět Kakashi.
"Samozřejmě, že ne. Jdu mu pro jeho věci," řekne a za pár minut na to se vrátí se dvěma velkými taškami.
"Řekl jsi týden, ne rok," řekne trochu nevěřícně Kakashi nad těma kuframa.
Itachi si na tou poznámkou odfrkne a začne staršímu bratrovi vysvětlovat co je co a na co.

"Co s tebou teď?" povzdechne si už ZASE Kakashi a podívá se na malého černovlasého klučinu. Oslovený se zatváří nechápavě a překulí se k tomu pánovi s bílým křovím na hlavě. Když se k němu dostane, tak ho Kakashi zvedne. Sasuke využije příležitosti a zkusí jestli je ten keř už zarostlí nebo je tam jen tak posazený.
Odpovědí se mu dostane řev paviána. Když uvidí toho pána, že je naštvaný udělá kukuč, kterej u toho druhýho, kterej furt blábolí něco o tátovi, zabírá. Na toho pána s křovím to taky asi zabere, protože ho pustí a někam odejde.
Kakashi přejde do koupelny a vlasy si trochu upraví. Letmo se podívá na hodinky a zjistí, že už dvacet minut, podle rozvrhu, měli být venku. Rychle vezme tašku s věcmi na ven, vezme kluka, posadí ho do kočárku a jede.
Dorazí do parku, kde si sedne a začne si číst nové vydání Icha Icha Paradise. Po chvilce začne malý Sasuke plakat. Kakashi se ho snaží uklidňovat, ale ani Orochimaru - nejoblíbenější Sasukeho plyšová hračka - nezabírá.
"Asi má žízeň," ozve se něčí hlas. Kakashi zvedne hlavu a málem se ztratí v hnědých očích neznámého muže.
"Ehm," ozve se neznámý, když na něj Kakashi zírá už asi přes minutu a s tím řevem nic nedělá. Kakashi se vzpamatuje a začne prohrabávat tašku dokud nenajde nádobku na pití. Sasuke začne pít a konečně se uklidní.
"Děkuju," řekne Kakashi a konečně si pořádně prohlídne zachránce.
Menší než on a asi i mladší. Hnědé vlasy svázané do culíku a hlavně hnědá očíčka. Pak si ale všimne stejné věci jako má on. Kočárku.
Takže ženáč - probleskne Kakashimu hlavou. Podívá se na ruku, snubák tam není.
Vdovec nebo svobodný otec. Jedna možnost lepší než druhá - povzdechne si Kakashi. Na vážný vztahy prostě nebyl a každej s kým, kdy co měl, mu to nezapomněl připomenout.
"Uáá, ten je roztomilý," řekne okouzlujícím hlasem.
"Opravdu?" podiví se Kakashi a ještě jednou si prohlédne chlapečka s papouščím účesem. - Ne. Ať se koukám jakkoli nic roztomilého na něm nevidím.
"Jak pak se jmenuješ?" a posadí se vedle.
"Kakashi," řekne zase zhypnotizovaný tím hlasem. Neznámý se na něj podívá a když pochopí začne se smát - podle Kakashiho přenádherně smát.
"Ehm.. Já jsem Iruka, ale… myslel jsem jak se jmenuje ten chlapeček," a stále se na něj usmívá.
"Co? Sasuke," řekne jen tak mimochodem. Pak se opatrně podívá do kočárku svého souseda. Pokud je podle něj Sasuke roztomilý, co musí mít on. Z kočárku na něj koukají dvě modrá kukadla téměř ztracená v záplavě blonďatých vlásků.
"Jak to, že vy máte něco tak hezkého a já … malou smrtku," při posledních slovech trochu ztiší hlas - to víte, smrt se nemá provokovat.
"Hezkého? Naruto…," řekne neznámý, tedy Iruka a podívá se na lvíčka.
"Ano, má své kouzlo, ale je to malý neposeda a rád dělá lumpárny," vysvětlí.
"Být Sasuke můj hned bych s vámi měnil," řekne smutně Kakashi a tím vlastně oznámí, že on otcem toho malého posla smrti není.
"Není?" podiví se Iruka. Teď když to řekl si vlastně uvědomil, že si nejsou podobní. I když Naruto toho po něm taky moc nezdědil.
"Ne, hlídám ho bratrovi."
"Naruto!" vykřikne Iruka a vezme blonďáčka do náruče.
"Co? Co se stalo?" ptá se Kakashi, který se vlastně celou dobu věnoval Irukovým očím a jeho hlasu.
"No, Sasuke… on trochu pošťuchoval Naruta," odpoví utěšujíc malého Naruta a líbajíc ho do vlásků.
Kakshi to pozoruje a najednou před očima vidí, jak Iruka líbá, nejen do vlasů, jeho. Rychle to radši vyžene z hlavy a podívá se na malého tyrana.
"Myslím, že tvůj táta to ví a tak mi tě tu nechal a zdrhl," řekl potichu, aby to Iruka neslyšel, Sasukemu.
"Moc se za něj omlouvám," obrátí se na Iruku a začne se omlouvat.
"Ne, to je v pořádku," usměje se zase mile.
"Opravdu?"
"Ano, ano. Opravdu, nic se neděje." Když pak Naruta posadí zpátky do kočárku, tak se maličký natáhne a zatahá Sasukeho za vlasy, pak se jen začne smát. Oba přihlížející se usmívají nad tou podívanou.
"Zdá se, že se spřátelili."
"Ano, rozumí si," odpoví Kakashi.
"Omlouvám se, ale už musím jít," řekne po chvíli Iruka a zvedne se.
"Co? Ale… když si Naruto a Sasuke tak skvěle začali rozumět. Co kdybychom se tu sešli zítra?" řekne Kakashi a doufá, že Iruka neodmítne.
"Zítra? Podle zpráv by mělo pršet," odpoví zamyšleně. Kakashi si v duchu povzdechne.
"A nechtěli byste se Sasukem přijít zítra k nám?" Kakashi málem zapomene dýchat, když se Iruka zeptá. Samozřejmě odpoví ano.

Ve dvě hodiny Kakashi stojí před dveřmi menšího domku. Zaťuká. Po chvíli otevře hnědovlásek v zástěře. Kakashimu vyschne v krku ( náš šedovlasý pán je totiž sexuální maniak, takže si Iruku představuje JEN v té zástěře).
"Už jste tady?" a všimne si Kakashiho pohledu. Uvědomí si, co má vlastně na sobě a začne se červenat a omlouvat. Kakashi si pomyslí, že když se červená je ještě roztomilejší.
Kakashi se tedy nad tím jen pousměje a řekne, že to je v pořádku. S tím vejde dovnitř i se Sasukem.v košíku (pozn.autora: nevím, jak se řekne té přepravce na děti). Vytáhne ho ven a dá ho k Narutovi na žlutou deku, kde je spousta hraček. Deka je obestavená něčím , co vypadá jako plot. Hodí mu tam ještě pár hraček, která vzal sebou a jde za Irukou do kuchyně.
"Omlouvám se, ale ještě jsem neobědval a mám hrozný hlad," řekne Iruka dívajíc se do hrnce.
"To je v pořádku. Vlastně, já jsem taky ještě nejedl," přizná se Kakashi, ale místo jídla by si k obědu dal i klidně jistého hnědovláska s hnědýma očima.
"Tak si dej se mnou, Udělal jsem toho dost," nabídne Iruka Kakashimu. Ten kývne, jako že jo.
Kakashi celou noc přemýšlel. Nakonec se rozhodl, že do toho radši nepůjde. Když mu ale otevřel v té zástěře byl zase na vodě. Těch pět minut, co tady zatím byl, se rozmýšlel jestli jo nebo ne. Teď se rozhodl. Přistoupil k němu.
"Děje se něco?" zeptal se Iruka, když si všiml, že se Kakashi přibližuje.
Ten se jen chvíli díval. Pak se odhodlal. Přitiskl se k němu a dal svoje rty na Irukovy. Iruka nechápal co se děje, takže než stihl zavřít pusu, tak mu tam Kakashi vjel jazykem. Prozkoumával každou částečku v jeho ústech. Iruka téměř nereagoval a Kakashi měl radši zavřené oči. Nechtěl vidět to opovržení, ale jinak to nešlo. Teď ho vyžene s různými nadávkami a nedovolí mu se k němu na 50 metrů přiblížit. Chtěl si to ještě naposledy užít. Iruka se mu moc líbil, ale bál se, že by mu mohl ublížit a to on nechtěl. Odtrhl se od nějy až když se plíce dožadovaly kyslíku.
"Kakashi?" ozval se Irukův hlas, ze kterého vůbec nešel slyšet odpor, spíš něco jiného. Podíval se na něj a uviděl jeho rudé tváře.
"Mohli bychom si jít promluvit do obýváku?" zeptá se. Otočí se ke Kakashimu zády a vypne sporák.
Kakashi si jde sednout do obýváku a za chvíli přijde i Iruka. Děti si mezitím spokojeně hrajou (pokud se slovem spokojeně myslí perou).
"Už jsem hodně dlouho nikoho neměl a na muže jsem vlastně ani nikdy nebyl, ale… ale ty se mi moc líbíš a cítím se s tebou tak nějak jinak a ten polibek.. no prostě, jestli to nemyslíš vážně a já mám být jen další zářez, tak na to zapomeň. Mám Naruta a chci aby měl nějakou jistotu. Pokud by si to ale myslel na dlouhodobý vztah budiž. Mohl bych o tom přemýšlet," dořekne a podívá se na Kakashiho. Ten jen chvíli sedí. Pak zavrtí hlavou a vrhne se na Iruku a začne se mu zase dobývat do úst.
"Kakashi…počkej," snaží se ho zastavit Iruka.

Zatím co Iruka domlouvá Kakashimu, že na jisté věci je ještě čas Naruto a Sasuke to pozorují. Sasuke pak pustí Orochimara na zem, překutálí se k Narutovi a dá mu pusu na tvář.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Avi Avi | 7. května 2009 v 8:04 | Reagovat

Jééé tak to bylo kawai. Neplánuješ pokračování?? Zajímala by mě reakce Itachiho až zjistí že Sasuke je víc po strejdovy než si myslel     :-D

2 terkic terkic | Web | 7. května 2009 v 19:31 | Reagovat

lol prej oblíbená hračka Orochimaru:-D moc se mi to líbilo a souhlasím s Avi pokráčko by bylo dokonalý:-)

3 Riuu Riuu | 8. května 2009 v 3:53 | Reagovat

:DTo chce pokračování!!!!Teda Itachi-takhle se vybodnout na svý dítě a ještě ho nechat chudákovi Kakashimu:D

4 Iruka sensei Iruka sensei | Web | 15. května 2009 v 21:32 | Reagovat

To bylo kawai!!!!
Ten konec byl tak sladkej  :-)

5 akyra akyra | Web | 11. června 2009 v 17:08 | Reagovat

to byla krása*září očka* a pokračování pls nemá to chybu:)

6 Nela Nela | 13. června 2009 v 14:07 | Reagovat

To bylo nádherný. Moc hezky píšeš a doufám že bude pokračování :-)

7 Lilirose Lilirose | 16. června 2009 v 23:23 | Reagovat

noo cooo.... prej jak malou smrtku.. nemalo jsem se smala :-D  :-D  a ten konec KAWAI :-P  :-P  krááásnýýý úúúžasnýýý... předpokládám že sasuke něco chytil od strejdy :D  

8 K!K!NK@ K!K!NK@ | Web | 1. července 2009 v 23:49 | Reagovat

jůůůů xDDD kawaiiiii xDDD a dokonce i vtipný xDDD no skvělý xDDD a pokráčko by rozhodně nebylo k zahození xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama