Pro Tess k Narozeninám

8. července 2009 v 21:35 | Rei |  Povídky
Takže toto je má první povídka psaná z Akyry-chan XD. + toto je mé první Yaoi, já vím katastrofa, ale sesmolila jsem to dneska narychlo, když jsem na ICQ zjistila, že Tess-chan má dneska narozeniny, tak blahopřeju a doufám, že se bude líbit... na tvůj oblíbenej pár.


Kakashi opět ležel. Nebylo by na tom nic špatného, kdyby ta postel na které ležel byla jeho nebo aspoň kdyby to ten, kterému postel patřila věděl nebo kdyby snad neměl už tříhodinové zpoždění se svým týmem. Tohle dělával několikrát do týdne… stal se na tom závislí. Zbožňoval, když mohl vnímat jeho vůni, když si mohl aspoň představovat jak dotyčný spí nebo jak se budí. To, jak se probouzejí jeho modrá kukadla a má roztomilé vrabčí hnízdo z jeho blonďatých vlásků. Kakashi nebyl úchylák.. tedy, chci říct, že se v té posteli neukájel, myslím… no pro Kakashiho to bylo něco čemu ani on sám nerozuměl. Chodil jsem docela často a trávil tu spoustu času. Věděl, že dotyčný nepřijde poněvadž byl tam, kde i on sám měl být. Avšak věděl, že až tam půjde za ním, tak se mu nebude moc věnovat. Věděl, že trénink, který musí poskytovat nejen jemu, ale i těm dvěma by mu zabránil vnímat jeho vůni, sledovat jeho pohyby nebo věnovat se jeho očím. Poslední dobou Kakashi docela přemýšlel, kupodivu. Chtěl zažít to co četl v knihách. Proto byl věčně zabořený v Icha Icha… přestavoval si, že on a jeho sluníčko budou mít takový vztah jako mají hrdinové v knihách od Jyrai, chtěl se ho dotýkat, chtěl ho líbat, chtěl aby vykřikoval jeho jméno, aby ho… aby ho miloval. Kakashi se nad tou myšlenkou pozastavil. Chtěl aby ho miloval? To by přece znamenalo… že ho miluju já! Začal se usmívat nad tím zjištěním… ano to je to. To je ten pocit. Vždyť to je jasné. Miluje ho. "Ach Naruto," povzdechl si jen ninja se zakrytou tváří jméno svého žáka a osoby, kterou miluje. Chvíli ještě ležel v posteli, než se zvedl a šel.
Dorazil na místo setkání, kde ho už jeho studenti očekávali pár hodin. Hned se do něj pustila ta nejčilejší, Sakura. "Kakashi sensei," začala svým otravným hlasem "už zase jdete pozdě!" obeznámila ho s informací, na kterou bychom bez její pomoci zajisté nepřišli.
"Dnes jsem zjistil, že jsem se zamiloval," řekl a doufal, že jeho studentce sklapne a ona ho nechá utápět se ve svém trápení nebo ho aspoň nechá si to pořádně rozmyslet. Ale to se náš milý Kakashi přepočítal. Dívka začala vydávat prazvláštní zvuky, které vypadaly jako by se dusila a smála zároveň. Pak k němu přeskočila s takovým divným obličejem a začala se divně chichotat. "Tak Kakashi sensei, která je ta šťastná?" začala růžovovláska.
"To vás nemusí zajímat slečno Haruno," odpoví chladně Kakashi s tím, že všem dá úkoly. Na blonďáčka se za celou dobu nepodívá. Avšak nebyl by to náš Naruto, kdyby se aspoň nepokusil pomoct ostatním.
"Kakashi sensei, kdybyste něco potřeboval, tak se na mě prosím obraťte," řekne jen mile Naruto. Věnuje Kakashimu jeden z jeho okouzlujících úsměvů a jde plnit svoje úkoly. Kakashi si jen povzdechne a prohrábne se tím svým čírem.
Naruto přišel znavený domů a padl do postele. Najednou ho něco pošimralo na nose. Unaveně se podíval na tu věc, která ho ruší z jeho spánku. Bylo to pár šedých vlásků. Divil se jak se sem něco takového dostalo, že by už stárl. Po pár minutách, kdy vyzkoumal, že na nic nepřijde se nakonec vrátil ke svému původnímu plánu. Ke spánku.
Kakashi šel zatím za Tsunade. Chtěl požádat o nějakou misi, při které by se dostal na čas z vesnice. Sám, bez svých studentů. To, že k Narutovi něco cítil nebylo správné, vždyť je starší a zkušenější. Všechny myšlenky na Naruta musel vyhnat z hlavy.
Když se Naruto probudil, čekala ho menší návštěva, která už chodila několik dnů. Naruto si jenom povzdechl a začal si nadávat do nadrženejch úchyláků… ano, tou návštěvou nebyl nikdo jiný než jeho kamarád v pozoru. Naruto měl erekci. Ale jak si nadával jak chtěl tak návštěva ho opustit nehodlala. Přestoupil tedy na plán B alá pomož si sám. Naruto tedy začal a v mysli měl jednoho ninju. Ninju, který byl asi o patnáct let starší. Naruto si myslel, že nějaký hyperaktivní kluk jako on by u něj neměl nejmenší šanci, protože on četl stále ty úchylné knížky od Ero sennina. K tomu všemu si Naruto myslel, že někdo jako on… někdo jako Naruto, kdo má v sobě Kyuubiho by si lásku ani nezasloužil. Na tyhle věci, ale náš ninja číslo jedna v překvapování ani přinejmenším nemyslel. Myslel na to jaké by to bylo, kdyby mohl milovat a byl milován. "Kakashi," vykřikl potichu mladík společně s výstřikem.
To všechno sleduje jmenovaný z protější střechy. Přišel aby se naposledy pokochal pohledem na roztomilého Naruta. Vůbec nečekal, že se mu naskytne tenhle pohled pro bohy nebo že by mladík řekl zrovna jeho jméno. Naruto oddychoval a přijímal kyslík do plic. Podíval se z okna a uviděl Kakashiho, jak na něj kouká tím jedním okem. Zrudl jako rajče. "Co tady děláte, Kakashi sensei," pípnul Naruto zahanbeně. Jak dlouho tu už je a co všechno viděl - znělo blonďáčkovi hlavou.
"Jen jsem ti chtěl říct, že teď budu na pár měsíců mimo vesnici," zalhal Kakashi první, co ho napadlo. Sakra, teď abych to ještě říkal tomu emařovi a tý pisklavý káče - řekne si pod maskou.
"Aha," řekne nepřesvědčivě Naruto. "A… A viděl jste se něco, sensei?"
"Měl bych?"
"Ne," řekne jednoduše Naruto a otočil se k senseiovi zády.
"Naruto," zastavil ninja mladíka.
"Proč jsi řekl moje jméno?"
Naruto se zastavil v pohybu. Vyděsil se. Takže to přece jenom viděl - pomyslel si. Chvíli přemýšlel než se dokopal k odpovědi. "Protože vás miluju, Kakashi sensei," řekl téměř neslyšitelně, ale Kakashi měl dobrý sluch a tak slyšel každé slůvko. Radostí mu téměř poskočilo srdce.
"Naruto-"
"Já vím. Jsem mladší, nezkušený a nebezpečný. Myslím, že je dobře, když odejdete na pár měsíců a to, že jste si našel někoho koho milujete… je hezké," řekne a pokusí se o milý úsměv, ze kterého vyjde akorát groteskní grimasa plná bolesti a smutku. Kakashi si nad tím pouze povzdychne. U Naruta slova jen tak nezaberou a tak se rozhodne k činům - řekne si Kakashi a sundá si masku.
Skočí k Narutovi do pokoje a potichu se k němu přiblíží. Obejme ho a zároveň začne líbat na ústa. Prvně zkoumá pouze konturu rtů, pak přejde k hradbě zubů, které lehce přejede jazykem a poté se začne zabývat jazykem a dutinou ústní. Naruto jen vyjeveně kouká a chvíli se i zmítá. Nakonec si řekne proč ne. Připojí se do polibku a sám začne prozkoumávat ústa společníka. Kakashi Naruta přenese opatrně do postele, jako vzácný poklad, nepřestávajíc ho líbat. Položí ho a na chvilku se od něj odtrhne aby přenesl své rty na blonďáčkovo ucho. Při tom, kdy ho jemně kouše a následné líže Narutovi šeptá jak je roztomilý a že ho miluje. Naruto neslyší pouze vnímá doteky Kakashiho neposedných rukou a zvědavých úst. Při tom zarývá své prsty do Kakashiho zad, jako by se bál, že by se snad mohl rozplynout. Starší muž zatím od ucha přešel ke krku a sundával mu pomalu bundu. Po bundě přešel k tričku. Na chvíli se odtrhl aby ho mohl sundat. Naruto
na protest zavrčel. Nejen že se od něj vzdálil někdo, kdo ho teď tak opečovával, ale že on je polonahý a jeho společník toho má na sobě spoustu. Pak ho něco napadlo. Udělal si dva klony. Ti popadli Kakashiho a převalili ho na postel. Naruto mu začal sundávat oblečení, pak se na chvíli zarazil. Nakonec z něho slezl a klony nechyl zmizet. "Měl by jste jít sensei," řekl zády k němu a začal si oblíkat tričko.
"Proč? Vždyť-"
"Vždyť už jste do někoho zamilovaný, tohle není správné a budete na pár měsíců pryč. Nechci být hračka na jednu noc," řekne a se slzami deroucími se ven.
"Ty hlupáčku," povzdechne si Kakashi, přejde k Narutovi a obejme ho. "Ten koho miluji jsi ty a nikdo jiný. O tu několika měsíční misi jsem požádal jenom kvůli tobě. Abych si tě vyhnal z hlavy. Ale po tomhle to nedokážu. Miliju tě," pošeptá ještě jednou blonďáčkovi do ucha a opět mu strhne triko. Naruto to chvilku tráví a nakonec se vrátí ke svému minulému plánu a udělá si zase dva klony. Strhá z Kakashiho zbytek oblečení a začne se věnovat jeho chloubě. Několikrát o tom už četl a snad stokrát snil. Ocucává ho, olizuje, hraje si s jeho penisem a kulkami. Chvilku to dělá a pak ho začne kouřit. Opatrně nesměle. Kakashi je na pokraji orgasmu. Ještě chvilku a… blonďáčkův obličej je celý od jeho sperma. Naruto trochu ochutná a pak si začne olízávat celý obličej. Když je ta skvělá tekutina pryč, tak se znovu vrhne na Kakashiho, z té podívané, znovu vztyčený úd. Jeho sensei ho však zastaví a tentokrát si vezme do parády Narutův. Pomalu ho olizuje a trochu i saje. Dá Narutovi před ústa svojí ruku a on vezme do pusu pár prstů a začne je oblizovat. Kakashi si vezme ruku zpátky a začne mu opatrně, teď už nasliněným prstem vnikat do jeho zadní dírky. Naruto sebou trochu trhne, ale společně s Kakashiho hbitými ústy na svém přirození už jinak nereaguje. Kakashi prstem pomalu pohybuje a následně přidává další. Když má v Naruto už tři prsty, tak je vytáhne. Blonďček na protest znepokojeně zamručí. Kakashi se spokojeně usměje. "Neboj, brzo je nahradím něčím větším," a líbne Naruta. Vystrčí mu zadeček a začne do něj opatrně vstupovat. Naruto křečovitě svírá prostěradlo a Kakashi mu položí ruce na ty jeho, aby věděl, že je tu s ním. Při tom mu věnuje motýlí polibky na záda. Když do něj konečně vnikne celý tak chvíli je jen tak, aby si Naruto zvykl. Než stačí cokoli udělat tak Naruto začne sám přirážet. Kakashi mu přitom honí jeho vlastní přirození. Poslední příraz a poslední dotek. Oba se dostanou za hranice zároveň. Konečně jsou na místě o kterém oba snili. Na místě, kde chtěli být spolu. Kakashi se znaveně svalí vedle Naruta a jen tak ještě chvíli oddychuje.
"Kakashi sensei, víte co je zvláštní?" zeptá se po chvíli zničehonic Naruto.
"Hm?" nechápe Kakashi co tím myslí.
"Dnes jsem našel na posteli pár šedých vlasů."
"V-vážně?" řekne jen Kakashi a nervozně se usměje.
"Miluji tě Kakashi," usměje se Naruto a schoulí se mu v náručí.
"Miluji tě Naruto," odpoví stejně Kakashi, přitáhne si blonďáčka blíž, přikryje je dekou a jde za svým milencem do říše snů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Broskynka Broskynka | Web | 9. července 2009 v 10:26 | Reagovat

♥ tak to je úžasné ♥ =3 jop perverzáčku si potešila =3 no jop tento pár je celkom fajn xD... heh a ten obrázok som skoro infarkt dostala... *má podozrenie že ju chceš zabiť* =3 kvášne =3

2 tess tess | Web | 9. července 2009 v 11:41 | Reagovat

panebože Rei. to je krása. děkuju. děkuju moc. vůbec sem to nečekala a udělalo mi to hroznou radost. opravdu. děkuju, :D  :-)
povídka je krásná. vůbec nevim co napsat. dokonale si mě překvapila. ještě jednou děkuju.

3 terkic terkic | Web | 9. července 2009 v 12:05 | Reagovat

tak to určitě kecáš, že je to tvoje první yaoi:D je totiž opravdu povedené ;-) celkově ta povídka byla fakt moc pěkná:-)

4 Iruka sensei Iruka sensei | Web | 9. července 2009 v 20:34 | Reagovat

Tak to byl masakr!!!!!!!
Ještě teď to rozdejchávám O_O

5 May Darrellová May Darrellová | Web | 23. srpna 2011 v 10:35 | Reagovat

Jéé, to bylo nádherný. Přímo úžasný!! :D A to yaoi... hmm mňam :D

6 usaza-nakano usaza-nakano | 23. února 2012 v 19:50 | Reagovat

xDD :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama