Prosinec 2010

Attack on the Pin-Up Boys

22. prosince 2010 v 23:13 Dorama
4
Původní název: Kkotminam Yeonchae Tereosakeon
Název ve znacích: 꽃미남 연쇄 테러사건
Rok narození: 2007
Typ: Film
Délka: 81 min
Země původu: Korea
Žánry: Komedie, Bishounen, Detektivka, Škola, Tanec, Bojová umění
Režisér: Lee Kwon
Scénárista: Park Yeonseon
Účinkující: členové ze Super Junior

Spousta bišíků, panda, hovínkové bombardování a jeden znuděný středoškolák. Smíchejte to všechno dohromady a vyjde vám Attack on the Pin-Up Boys.
Všechno to začalo jednoho zimního večera, kdy ten nejkrásnější kluk z celé školy byl napaden. Nějaký neznámý útočník po něm hodil hovínko a utekl. Toto ovšem nebyl ojedinělý případ. Útoky pokračovali a byli další dvě oběti. Tři nejhezčí kluci z okolních škol byli napadeni hovínkovým útočníkem, a mladý blogař se domnívá, že další obětí by měl být někdo z jeho školy, podle jeho teorie se jmény škol. Po tom, co se to roznese si celá škola začne šuškat o tom, kdo by mohl být dalším šťastlivcem. Ano, korejská mládež se zbláznila a ten, který bude poznamenán, se stane jejich dalším bohem. V úvahu z celé školy připadají pouze tři chlapci. Prezident školní rady s IQ a výškou stejně velkými. Pak člen taneční skupiny, který se spíše než o tanec, zajímá o svůj vzhled. A bývalí mistr v Judu, který má už svou slávu dávno za sebou. Kdo se stane příší obětí atentátníka? Kdo bude dalším králem?

1

Hodnocení: Film byl zajímaví a docela se mi i líbil, ale zvolit jako prostředek hovínka...? Jsou tam prvky detektivky, což je + a k tomu spousta srandy. 8/10

3

Život mudly

22. prosince 2010 v 19:19 About Me And Blog
Ačkoli jsem myslela, že na psaní článků teď budu mít dost času, tak nevím... Poslední dobou furt lítám po doktorech aby se zjistilo, že mi nic není a ani přes svátky nebudu mít klid. Už né kvůli doktorům, ale kvůli češtinářce a mojí oblibě číst knížky. Prostě do 7. ledna musím přečíst 5 knížek a nemám ještě ani jednu, takže se na to jdu vrhnout. Pár článků, ale určitě přidám, protože já u jedný věci prostě nevydržím. Jinak novinky v mém životě: máme toho nejlínějšího psa, v dubnu jedu do Irska se školou a až se vrátím, tak na mě bude čekat malej bráška. Jinak to je pro zatím všechno a brzy 

Stískalo se vám??

9. prosince 2010 v 15:18 About Me And Blog
Konnichiwa minna-san. S radostí vám oznamuji, že jsem zpátky. Upřímnou soustrast. Ovšem mám i smutnou zprávu, pro některé možná radostnou. Madam Múza se odstěhovala, jak už víte a po několika měsíčním pátráním její místo pobytu zůstává neznámé. Neříkám, že to vzdávám úplně, ale hledání mě nebaví a tak si počkám dokud se sama nevrátí. Do té doby bude tenhle blog fungovat pouze jako blog obyčejné otaku. A abych tak mohla učinit, musím udělat jisté změny. Čímž myslím, smazání všech povídek na pokračování bez pokračování. Kdyby byly nějkaé povídky na pokračování hotové tak, je sem začnu postuně házet, ale nic takového nehrozí. No celkově blog projde obrovitánskou rekonstrukcí. Takže máte nějakou dobu na reakci ohledně tohoto článku. Jinak se hluboce omlouvám všem, kteří čekali na povídky a všem SB, které si mě smazali a i nesmazali. Ještě mi prosím napište jestli si vás mám nechat nebo ne. Zatím pac a pusu vaše Rei-chan.