Dorama

Attack on the Pin-Up Boys

22. prosince 2010 v 23:13
4
Původní název: Kkotminam Yeonchae Tereosakeon
Název ve znacích: 꽃미남 연쇄 테러사건
Rok narození: 2007
Typ: Film
Délka: 81 min
Země původu: Korea
Žánry: Komedie, Bishounen, Detektivka, Škola, Tanec, Bojová umění
Režisér: Lee Kwon
Scénárista: Park Yeonseon
Účinkující: členové ze Super Junior

Spousta bišíků, panda, hovínkové bombardování a jeden znuděný středoškolák. Smíchejte to všechno dohromady a vyjde vám Attack on the Pin-Up Boys.
Všechno to začalo jednoho zimního večera, kdy ten nejkrásnější kluk z celé školy byl napaden. Nějaký neznámý útočník po něm hodil hovínko a utekl. Toto ovšem nebyl ojedinělý případ. Útoky pokračovali a byli další dvě oběti. Tři nejhezčí kluci z okolních škol byli napadeni hovínkovým útočníkem, a mladý blogař se domnívá, že další obětí by měl být někdo z jeho školy, podle jeho teorie se jmény škol. Po tom, co se to roznese si celá škola začne šuškat o tom, kdo by mohl být dalším šťastlivcem. Ano, korejská mládež se zbláznila a ten, který bude poznamenán, se stane jejich dalším bohem. V úvahu z celé školy připadají pouze tři chlapci. Prezident školní rady s IQ a výškou stejně velkými. Pak člen taneční skupiny, který se spíše než o tanec, zajímá o svůj vzhled. A bývalí mistr v Judu, který má už svou slávu dávno za sebou. Kdo se stane příší obětí atentátníka? Kdo bude dalším králem?

1

Hodnocení: Film byl zajímaví a docela se mi i líbil, ale zvolit jako prostředek hovínka...? Jsou tam prvky detektivky, což je + a k tomu spousta srandy. 8/10

3
 
 

Reklama